Czy dziecko w 33. tygodniu ciąży nie powinno być większe?

witam. Jestem w 33tc i moj dziecko wazy 1600g i dlugosc jego uda wynosi 5,5cm a szerokosc główki 8cm. Od mojego lekarza usłyszałam ze " olbrzyma z tego dziecka nie bedzie" . Martwie sie jednak ze na ten tydzien ciazy moje dziecko jest zbyt male

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglada przyrost masy ciała w poszczególnych badaniach? Jakieś "wielkośc"i sa rodzice? Jaka była masa urodzeniowa u Pani?