Czy dziwne nieustanne bóle głowymogą być spowodowane zębem mądrości?

Witam mam problem . Od tygodnia nie ustannie mam dziwny ból głowy odczuwam ,,ucisk,, . Po paru dniach ucisk tak jakby zaczol promeniowac na oku a wczoraj aż do karku z tylu glowy. Czy to mogą być objawy ósemki która właśnie się przebija i nie umie się przebić bo jest na tym miejscu mój stary ząb który jest już chory i ma dużą dziure. Zaznaczam ze ten dziwny ból głowy nie potrzebuje żadnej tabletki. Utrzymuje sie od rana jak tylko wstanie z łóżka i nie nasila się ani nie ustaje. W nocy nie boli. Trochę się martwię . Dziś u dentysty byłam na kontroli powiedziałam o objawach ale niestety mój dentysta wzruszył ramionami i powiedział że nie wiem czy to przez to . Wyrwał zęba który był chory żeby ósemka mogła swobodnie wyjść . Proszę o radę bo zaczynam się już martwic.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl