Czy wyżej wymienione objawy mogą świadczyć o konieczności usunięcia ósemek?

Witam serdecznie. Od ponad dwóch lat borykam się z ogromnym bólem głowy. Tak silnym że nie jestem w stanie tego opisać. Początkowo myślałam że jest on spowodowany implantem hormonalnym, że nie pasuje on mojemu.organizmowi. Implant wyjęłam ból został. W listopadzie byłam.U ddentysty , zaliczyłam dwa leczenia kanalowe wpadlam na pomysł że może od tego ten ból .. Ale już koniec stycznia , a ból jest cały czas !! Promieniuje od skroni poprzez policzek, ucho aż do szyji.. Przypomniałam sobie że dentysta długi czas temu przy przeglądzie zdjęcia powiedziała mi że będę miała do usunięcia chirurgicznie ósemki. Jednak to wtedy zbagatelizowalam, cholernie boję się dentystów ponad to wtedy nie czułam żadnego powodu by to robić. Od dwóch dni ból jest tak silny ze nie daje sobie z nim rady. Nie wiem co jest jego przyczyną , ale wiem ze nie pomaga mi na ten ból już dzisiaj nawet ketanol. Mieszkam za granicą, planuje urlop w Polsce na połowę kwietnia. Jednak chyba nie wytrzymam tak długo . Nigdy nie czułam się gorzej . Czy wyżej wymienione objawy mogą świadczyć o konieczności usunięcia ósemek? Czy możliwe aby one były przyczyną aż tak wielkiego bólu na.który nie działają leki ? : (

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl