Czy guz na głowie po uderzeniu należy skonsultować z lekarzem?

Witam, jakies 3-4 lata temu,uderzylam lewa strona glowy o sciane, powstal guz ale slad zostal, przy dotykaniu czuje to. Czy to moze byc grozne? Powinnam sie udac z tym do lekarza ? Po uderzeniu nie mialam zadnych zawrotow glowy, wymiotow ani nic co by mnie zaniepokoilo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie