Czy infekcja pochwy może powodować nudności?

przedostatnia miesiączka miała miejsce 2 marca, przyjmowana luteina od 16 do 25 dnia cyklu. 1 kwietnia pojawiła się kolejna, jednak mniej obfita i trwała krócej niż zwykle. 7.03 możliwość zapłodnienia poprzez petting. 7.04 zostało wykonane usg dopochwowe, stwierdzono infekcje pochwy. czy istnieje możliwość niewykrycia ciąży podczas badania wykonanego w tym czasie? czy taka infekcja może powodować nudności?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje taka możliwość, że pęcherzyk ciążowy nie był jeszcze widoczny.