Czy inseminacja byłaby najlepsza?

Czy w moim przypadku, gdy mam zdolności do torbieli i przeszłam już dwie operacje, teraz mi wynik wyszedł androstendion podwyższony o 100% normy, czy inseminacja byłaby najlepsza?

Bardzo chcę zajść w ciążę i proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!
Najpierw trzeba wyrównać zaburzenia hormonalne.
Czy pisze Pani o torbielach endometrialnych? Jeśli stwierdzona została endometrioza to są odpowiednie leki stymulujące owulacje w tego typu zaburzeniach.
Inseminacja jest ostatecznością. Przed jej wykonaniem gospodarka hormonalna powinna zostać wyrównana także.
Z poważaniem