Czy istnieje możliwość, że zaraziłam się HIV?

Dzień dobry jakieś 5 lat temu co miesiąc miałam bardzo ciężkie anginy ( przed tym faktem nie miałam nigdy anginy )czy istnieje taka możliwość że zaraziłam się HIV i organizm co miesiąc dawał znać ? Dodam że dopiero po 6 takiej akcji i przyjmowaniu antybiotyku angina całkowicie ustała? Dodam że anginy miałam takie że przez dwa dni nie wiedziałam co się dzieje bardzo wysoką gorączką powiększone węzły migady , czy raczej wirus HIV daje w początkowej fazie 4az obiawy a potem może być uśpiony ?
KOBIETA, 35 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,proszę udać się do laryngologa. Nawracające anginy są wskazaniem do zabiegu usunięcia migdałków. Czy obecne były co najmniej trzy anginy lub też było to pięć angin w przeciągu ostatnich dwóch lat?