Czy istnieje sposób na zwiększenie białych ciałek i neutrofili?

Czy takie wyniki morfologii są wskazaniem do hospitalizacji pacjenta. ERYTROCYTY 4.2 Leukocyty 2.4 HEMOGLOBINA 13.3 Płytka krwi 180 Hematokryt 89 Najbardziej martwią mnie neutrofile bo tylko 24.5%czy taki poziom jest stanem zagrażającym życiu? Dodam że od 8 lat choruje na anoreksję i mam niska wagę, oraz lecze się na niedoczynność tarczycy i przyjmuje eutyrox 50 mg..Czy istnieje sposób na zwiększenie białych cialek i neutrofili? Bardzo się niepokoje wynikami..

Piotr Pilarski

Nie jest to stan zagrożenia życia ale może się przyczyniać do częstszego chorowania. Aby temu zapobiec należałoby zwiększyć kaloryczność pożywienia. Sugeruję wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam.