Anoreksja i stopniowe zwiększanie kalorii w diecie

Szanowni Państwo, choruję na anoreksję. Postanowiłam zacząć odżywiać się "jak powinnam", stopniowo zwiększając kaloryczność diety. Niestety, w ten sposób chudnę jeszcze bardziej i w tej chwili mam BMI zagrażające życiu. Czy mogę zatem zwiększyć kalorie do 2000 z dnia na dzień? Będzie to spora różnica, a nie jem nawet 1000kcal dziennie od kilku lat. Boję się jednak, że na stopniowym dodawaniu kalorii początkowo będę chudnąć nadal, z drugiej strony nagły wzrost z 1100 do 2000 przeraża. J.

Witam,
to świetnie, że chce Pani jeść więcej i zdaje sobie Pani sprawę z niebezpieczeństwa zbyt niskiej wagi, jednak samej ciężko będzie Pani ustalić odpowiednią kaloryczność diety. Zapraszam na konsultacje. Pozdrawiam serdecznie