Czy istnieje szansa na naturalne poczęcie?

Witam Staram się o ciążę już od 2 lat. Teraz lekarz stwierdził że mam bardzo mało śluzu płodnego i ta ilość zabija plemniki niż pomaga im się przedostać. Do owulacji dochodzi i jest ona książkowa. Lekarz twierdzi że są tabletki które pomogą zwiększyć śluz ale to zabije owulacje i z dwojga złego lepiej żeby była owulacja. Czy istnieje szansa na naturalne poczęcie? Lekarz zaczął wspominać o inseminacji? Czy to ma sens? Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę , że ma sens. proponuję wykonać dodatkowo badanie nasienia partnera.