Badania nasienia a szanse na naturalne poczęcie

niepłodność; mąż ma nie za bardzo wyniki czy jest możliwość naturalnego poczęcia czy inseminacja 1lekarz mówi że tak 2 że nie wynik:upłynnieni 10min,objętośc,ph7,9 mleczno szara barwa, lepkość prawidowa aglutynacja agregacja brak, koncentracja plemników mln-ml 55,76 całkowita liczba plem 223,04 ruch postępowy 2,99 ruch całkowity 13,25 brak ruchu 86,75. plemniki żywe 77% o prawidłowej budowie 12%. brak bakterii. mąż nie pali nie pije ćwiczy zdrowo się odżywia nie kąpie w gorącej wodzie

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że szansa zawsze jest. Proponuję udać się do urologa celem odpowiedniego postępowania względem poprawy parametrów nasienia. A następnie udać się do ginekologa celem odpowiedniego postępowania.