Czy jak mam zaburzenia hormonalne to mogę brać Biotebal?

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam wypadanie włosów. Zaczęłam stosować się rad fryzjerki i używam szampon i odżywkę z Biotebalu, mam zalecone też branie tabletek Biotebal. Mam także problem z nadmiernym owłosieniem(ręce,brzuch,ramiona,piersi,broda,) Po stosowaniu odżywki zauważyłam odrosty włosów.Czy jak mam zaburzenia hormonalne to mogę brać Biotebal?

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować ten preparat. Przy zaburzeniach hormonalnych warto będzie odwiedzić endokrynologa, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby zastosuje leczenie (wypadanie włosów może mieć przyczynę w zaburzeniach hormonalnych). Pozdrawiam!