Czy jak odstawię lek to te zaburzenia wrócą z podwójną siłą?

Witam lecze się na zaburzenia lękowe uczęszczam na psychoterapię i biorę aciprex 20mg ostatnio byłem u psychologa z NFZ który mi powiedział że mi grozi zawał bądź udar i albo wrócę z tarcza albo na tarczy, dodam że wszystkie badania miałem robione, echo serca, holter, tsh, badania krwi wszystko ok. Jedynie co to biorę nedal5mg rano, kardiolog mówił że wszystko ok żebym się nie przejmował no wszystko ok. I najechała na mnie ze biorę apo zolpin na sen 10mg, obecnie od tyg nie biorę nassennego leku tylko ziołowe tabletki. Ze będę potrzebował silniejszych leków by zasnąć że nie dobrze ze biorę apo zolpin a z 1 opakowania zjadłem 18 tabletek, moj lekarz jak mu to odpowiedziałem się zaśmiał, i powiedział i co umarł Pan? I jeśli nie mogę zasnąć to mam brać apo zolpin. I się nie przejmować. Czemu tak pani psycholog powiedziała? A i mówiła że nie radzę sobie ze stresem i zyje w przewlekłym stresie a wiadomo jak to się kończy dla tych. Co Pani psycholog chciała osiągnąć przez to że tak powiedziała? A i że jak odstawie lek to te zaburzenia wrócą z podwójną Siłą. Czy naprawdę grozi udar i zawał? Dodam że buzia czerwona mi się robi w sytuacjach stresowych

Pozwalam sobie przesłać Panu kilka praktycznych wskazówek, które, mam nadzieję, pomogą w uporaniu się z zaburzeniami.
1. Nigdy nie śpij na siłę.
2. Unikaj alkoholu, kawy i tytoniu przed snem.
3. Nie objadaj się przed snem.
4. Dbaj o regularne poru kładzenia się i wstawania.
5. Nie odsypiaj nocy w ciągu dnia dłużej niż 20 minut.
6. Nie traktuj łóżka jako czytelni, sali telewizyjnej i jadłodajni - łóżko służy głównie do spania.
7. Prace przy komputerze zakończ co najmniej godzinę przed pójściem spać.
8. Odizoluj sypialnię do dźwięków. Wyłącz bijące zegary.
9. Jeśli nie możesz zasnąć - wstań i podejmij jakąś nudną czynność.
10. Wstawaj zawsze o tej samej porze - nawet w weekendy i święta.
11. Krótki, spokojny spacer przed snem też może pomóc.
Pozdrawiam