Czy jest konieczność konsultancji z dermatologiem?

Dzień dobry. Kilka dni temu na skórze na otoczce sutka pojawiła się mała wisząca zmiana skórna, najprawdopodobniej włókniak z ciemną końcówką, na dole koloru skóry o średnicy niecałego milimetra i długości 1,5. Nie zdążyłam jednak iść do dermatologa, bo dziś zmiana była wyschnięta i odpadła przy dotknięciu palcem i nie pozostał żaden ślad. Czy jest konieczność konsultacji z dermatologiem i czy może to oznaczać coś złego?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.