Czy jest możliwe zażywanie leku Liphantyl Supra 215 zamiast Lipanthyl 267M?

Witam. Czy jest możliwe zażywanie leku Liphantyl Supra 215 w miejsce Lipanthyl 267M? Pytam, gdyż dysponuję obiema wersjami tego leku, a w ulotce dołączonej do Liphantylu Supra 215 jest zamieszczona informacja, że taka zamiana jest możliwa. Czy jest to bezpieczne? Jeśli nie, to co jest tego powodem. Z góry dziękuję za odpowiedź. Z wyrazami szacunku TP

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od wskazań . Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze leczenie