Czy jest możliwość, że wszystko jeszcze wróci do normy?
Witam, Jestem dzisiaj po wizycie u ginekologa. Jestem w ciąży, ale według lekarza jest bardzo źle. Ostatnią miesiączkę miałam 01.09.23r., miesiączki zazwyczaj były tak co 28-31 dni. Według OM powinnam być w 8 tygodniu i 4 dniu, ale zarodek ma wielkość tylko 0,25 cm, a pęcherzyk żółciowy 0,53 cm. Według USG jest to 5 tydzień i 6 dzień. W sobotę mam kolejną wizytę, ale bardzo się boję. Czy jest możliwość, że wszystko jeszcze wróci do normy?

KOBIETA, 25 LAT 6 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
nie wolno tracić nadziei do samego końca. Skoro lekarz zalecił Pani kolejną wizytę w sobotę, to znaczy, że istnieją jeszcze szanse na pozytywne zakończenie. Mimo wszystko proszę być dobrej myśli. Być może ciąża jest młodsza niż wynika to z daty ostatniej miesiączki.
Jednocześnie trzeba być przygotowanym na niepowodzenie. Tak się niestety zdarza. Trzymamy za Panią kciuki!