Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przez preejakulat?

Witam. Mam pewien problem. Zabawiałem się z moją dziewczyną, nie uprawialiśmy seksu, dotykałem jej pochwy palcami i leżeliśmy na sobie nago (miałem penisa miedzy jej nogami, ale go nie wkładałem jej do pochwy). Chciałbym się dowiedzieć, jak duże jest prawdopodobieństwo, że mogła zajść w ciążę od preejakulatu, gdyż do wytrysku nie doszło? Martwimy się, gdyż okres się jej spóźnia już 9 dni i zaczęła więcej jeść. Bardzo proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Teoretycznie jeśli preejakulat znalazł się w okolicy przedsionka pochwy, do ciąży mogło dojść.