Czy jest sens szczepić dziecko?

Mój Syn lat 7 chodzi do szkoły .Od grudnia bez przerwy jest chory,wygląda to tak że jest tydzień w szkole,a kolejny siedzi w domu bo ma infekcje.Obecnie od półtora mca jeszcze się bardziej to nasililo.Imają się go ciągle infekcje wirusowe górnych dróg oddechowych.Raz mial infekcje z biegunka.Antybiotyu nie miał już od kilku lat.No ale nie zawieje do tej szkoły się nachodzi.Kolezanka poleca szczepionkę Broncho vax.Teraz prośba o pomoc bo każdy przypadek jest inny.Czy to ma sens ta szczep.w tym przypadku,gdzie dziecko nie miewa informacje.bakteryjnych nigdy nie miało też zapraszamy.pluc i oskrzeli?na szczep.jest napisane że to jest na odporn.w walce z bakteriami?nie mamy jednego lekarza który by dobrze znał dziecko.bo za każdym razem lądujemy u kogoś innego.nie mam się kogo poradzic

Lek. Michał Lenard

Mimo wszystko syna powinien zbadać pediatra. Przy tak częstych infekcjach możliwe, że konieczne będą dodatkowe badania odporności. Poza tym pediatra udzieli pani informacji dotyczących tej szczepionki. Pozdrawiam!