Czy jest szansa na poprawę mojego zdrowia i zajście w ciążę?

Witam mam 26lat. Od 8roku rzycia leczyłam się na epilepsje poupadkową dziecięcą (zaniki świadomości, wyłączenia bez drgawek)Czas zażywania leków (7lat - "Depakine hrono") Długo żyłam również w stresie. Po zakonczeniu leczenia, " było wszystko w normie" ZOSTAŁA OTYŁOŚĆ i brak możliwości skupienia, trwałej pamięci. W wieku 10Lat dostałam miesiączki, bardzo szybko też nabrałam dosc intensywnego jak dla mnie owłosienia na nogach i brzuchu. Na początku miesiączki były w miarę regularne przez jakies 4lata puźniej przesuwały się do tygodnia czasu. Nie bylo mowie o zadnej ciąży, nie współżyłam. Poniewaz gdy mialam 11 lat wylądowalam w szpitalu z kolką nerkową i lekarz wspomniał, iz kiedyś mogę miec problemy z Ciążą. Dodatkowo mając bilans 13 czy 14Latka wyszlo iż mam niedoczynnosc tarczycy. Brałam wtedy leki letrox 25g. Wszystko bylo zaleczone. Niestety zycie mnie nie oszczędzalo. Zostałam zgwałcona i leczylam się na lęki i depresje przez ok 2,5 raku. DEPAKINE i jakies inne byly też leki od psychiatry ale nie pamiętam jak się nazywały. Po pół rocznej przerwie od zakonczenia leczenia depresji i lęków poznalam chlopaka. OSWIADCZYŁ MI SIĘ WIEC ZACZELISMY RAZEM MIESZKAC. Mając 19lat poroniłam 1ciążę. Okazało się iż cierpię na zespół jajników policystycznych, endometriozę oraz macicę dwurożną. Po 4 prawie 5 latach pojawiło się pierwsze dziecko. Niestety po ciąży waga dodatkowo wzrosła do 100kg nie mogę ni jak zrzucić. Djeta, stres, depresja, i kolejne braki miesiączki do datego dusznosci, zawroty głowy, omdlenia, zaniki miesiączk. nawet na pół roku, Wymuszane lekami menstruacje, powrót padaczki (obecna dawka leku lamitrin 0,25) wskazane 100(dopiero zaczynam) BARDZO NISKI POZIOM WIT. D3 Z minimalnej liczby jednostek 30u mnie 10. Podobno też na woreczku żółciowym mam kamyczka. Czy jest jakas szansa na to aby myślec o rodzeństwie dla potomka. Nie mam ani siły, zdrowia czy też pieniędzy, żeby z tym wszystkim walczyc. W dniu 21.04.2021 mam planowaną operację nosa (korekta wyglądu i udrożnienia nozdrzy) pobiewaz bylam za mala do nastawiania go. Czy będę kiedyś w pełni zdrowa???

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl