Czy jest szansa, że w ciągu tygodnia moje zdrowie poprawi się na tyle, bym mogła wyjechać na urlop?

Cztery dni temu zaczęło mnie boleć bardzo gardło i miałam zatkany nos. Ból gardła przeszedł jednak pojawił się okropny suchy kaszel w ciągu dnia i nocy, od którego boli mnie nawet głowa. Dostałam dzisiaj Augmentin. Mam codziennie gorączkę. Czy jest szansa że w ciągu tygodnia moje zdrowie poprawi się na tyle bym mogła wyjechać na urlop, czy jednak szanse są niewielkie i muszę zmienić swoje plany. Co jeszcze mogę zrobić?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając Pani osobiście i nie mając możliwości przeprowadzenia badania klinicznego. Powinna Pani porozmawiać z lekarzem rodzinnym, który zlecił antybiotyk.