Czy jest szansa, że z ciążą wszystko będzie dobrze?

Witam serdecznie i proszę o radę.
Mam 24 lata i jestem we wczesnej ciąży - wg ostatniej miesiączki i wielkości macicy powinien to być 8 tydzień. Nie da się tego jednak jednoznacznie stwierdzić, ponieważ miesiączki nie były regularne i cykle zazwyczaj przekraczały 30 dni. W zeszłym tygodniu byłam na pierwszym USG i wykazało ono, że ciąża może być młodsza (pęcherzyk ciążowy 13 mm, pęcherzyk żółtkowy 3mm), więc prawdopodobnie ok 6 tygodnia.
Zmartwiła mnie jednak bardzo diagnoza lekarki, która stwierdziła brak echa płodu, kazała zrobić test beta-HCG (wyszedł 20 812) i powtórzyć USG za ok 10 dni. Stąd moje pytanie: czy jest jeszcze szansa na to, aby ciąża rozwijała się prawidłowo, czy jest szansa, że na następnym USG usłyszę echo płodu? Bardzo proszę o odpowiedź, bo do badania USG chyba zwariuję ze strachu.
Z góry serdecznie dziękuję.

Witam serdecznie,

Rozbieżność dotyczące wieku ciąży wynika z faktu nieregularności i długości cykli. Stężenie beta-hCG wskazuje na koniec 6 tygodnia ciąży. Natomiast w badaniu usg akcja serca płodu musi być widoczna do 7 tygodnia ciąży. Zatem ma Pani jeszcze trochę czasu. Proszę cierpliwie poczekać do kolejnego badania i być dobrej myśli.

Pozdrawiam