Czy każda kobieta w ciąży chudnie?

Czy kazda kobieta w ciąży chudnie?? Ja mam 6 tydzien ciazy 160 cm wzrostu ważę 63kg i boję się że mnie rozsadzi :( wydaje mi się ze juz zaczynam przybierać na wadze :( czy można stosować jakąś dietę tylko tak żeby nie zaszkodzić malenstwu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę zwracać uwagę na to co Pani je, ale żadne diety nie są w ciąży wskazane! O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.