Czy komórki macierzyste mogą poprawić mój stan zdrowia przy cukrzycy?

Witam . Jestem Mama 3 dzieci mam 28 lat i choruje ba cukrzyce typu 1. Dowiedzialam sie o niej będąc w pierwszej ciazy w 2011roku. Obecnie waze 67 kg i mam wzrostu 167 cm. Podaje dwie insuliny Apidre 11j rano do obiady10j i od 3 do5 do podwieczorku i 10 do kolacji. Oraz lantusa przed snem 24j. . Bardzo milam zly cukier poniewaz co noc wstawalam do dzieci . Co powodowalo wyrzuty cukru w nocy i skutek byl taki ze rano wstawalam z wysokim poziomem cukru 350 400. Odecnie maz wstaje do syna a ja spie w salonie... przeczytalam o komórkach macierzystych i czy jest mozliwosc na poprawę mojego zdrowia tym leczeniem ? I ile to kosztuje ? Jestem mama mam dopiero 28 lat a lekarze mi mowili tyle razy ze napewno dlugo nie bede żyła moze 10 moze 20 lat. Przeraża mnie to bo mam male dzieci a chciala bym dożyć wnuków moc sie cieszyc zyciem A Nie byc ciężarem dla bliskich.Prosze o pomoc jak moge zahamować postęp cukrzycy a najlepiej wyleczyć sie z niej. Prosze o odpowiedz pozdrawiam - - MARIOLA

Na początek warto zacząć liczyć wymienniki węglowodanowe i dostosowywać ilość insuliny do ilości spożytych węglowodanów. Po uzyskaniu biegłości w tym temacie można rozmawiać o możliwości leczenia pompą insulinową. Wszystkie szczegóły i pomoc uzyska Pani u swojego diabetologa. Metoda o którą pani pyta jest na etapie eksperymentu i nie jest dostępna dla wszystkich chętnych pacjentów.