Czy konieczne będzie założenie implantów?

Dzień dobry, Mam pytanie z dziedziny stomatologi estetycznej. Niestety muszę usunąć dwie dolne szóstki i chciałbym się dowiedzieć jaki sposób wypełnienia luki po tych zębach będzie optymalny pod względem czasowym i finansowym. Na tym samym łuku mam też dobrze wyrżnięte dwie ósemki, czy jest możliwe ich wykorzystanie, czy w grę wchodzą tylko implanty?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 4 miesiące temu

Może warto sprawdzić jeszcze na tomografii czy uda się ratować obydwie 6. Nowoczesna technologia umożliwia często ratowanie zębów. Jeżeli nie da się ratować lub zostało już usunięte to najlepszym rozwiązaniem jest implant. Przesunięcie 7 i 8 u dorosłej osoby jest teoretycznie możliwe ale w praktyce mało stosowane i ciężkie od wykonania.