Czy krioterapia może mieć negatywne skutki w przyszłości?

Witam. Po ponad dwóch latach zupełnie bezskutecznego leczenia nawracających i uciążliwych infekcji grzybiczych i bakteryjnych zrobiłam cytologię, z której wynika, iż mam ektopię. Mój ginekolog zaproponował mi więc zabieg krioterapii twierdząc, że jest to wskazane. Czy powinnam się na niego zdecydować? Czy może on mieć negatywne skutki w przyszłości? Pragnę zaznaczyć, że mam 18 lat, a więc nie zakończyłam jeszcze okresu dojrzewania.

Krioterapia ogólna jest dobrym I wskazanym zabiegiem do wzmocnienia odporności całego organizmu. Skutkøw ubocznych nie będzie, kiedy będzie stosowana po wyłączeniu przeciwwszazań. Problem nawracających infekcjI grzybiczych I bakteryjnych- to już inny problem - higiena życia intymnego.
Pani ginekolog prowadząca terapie Pani nie chcę zaszkodzić, lecz pomøc. A Pani po winnable mu w tym pomøc