Czy lecytyna 1200mg jest bezpieczna w codziennym zastosowaniu jako suplement diety?

Czy lecytyna 1200mg jest bezpieczna w codziennym zastosowaniu jako suplement diety?? Otorz wyczytalam iz lecytyna odbudowuje komorki w organizmie oraz jest bardzo dobra na pamiec , rozpuszcza tluszcze w zoladku oraz pomaga wydalic toxyny z organizmu. Od dluzszego czasu borykam sie z luszczyca, ktora jak zauwazylam uwidacznia sie z powodu zasilenia sie toksyn. Ktos polecil ten suplement jako cos co moze pomoc. Chcialabym wyprobowac przez jakis czas ale czy jest to bezpieczne??

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

dawka 1200mg / dobę jest dawką bezpieczną, naturalnie lecytyna występuje tez w produktach spożywczych np w jajku.

Pozdrawiam serdecznie