Czy leczenie astmy oskrzelowej u syna przebiega prawidłowo?

Witam mam takie pytanie syn ma astme oskrzelowa przyszla jesien i znowu sie zaczelo ,rano ma nebulizacje z berodualu potem nebud ,po poludniu oxis wieczorem nebud ,montelukast i hitaxa czy to nie jest za dużo?

Wszystko zależy od tego, jakie ma objawy i w jakim nasileniu. Niech lekarz prowadzący syna decyduje o terapii. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.