Czy leczenie izotekiem to był dobry pomysł?

Dzień dobry, 2 miesiące temu zakończyłam kuracje izotekiem. Z efektów jestem zadowolona, lecz dopiero teraz zrozumiałam, że przyczyną trądziku było stosowanie sterydu na twarz przez 1,5 roku. Nie powiedziałam o tym lekarzowi i nie wiem, czy leczenie izotekiem to był dobry pomysł. Czy trądzik posterydowy może wrócić nawet jeśli nie stosuje już sterydów od roku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje pozostać pod opieka dermatologa i poinformować go o takim fakcie