Czy lek Alprox można łączyć z Asentrą?

Witam czy lek alprox mozna laczyc z asentra.? I czy po zespół asertynowym po odstawieniu asentry mozna po paru dniach zaczac terapie znowu lekiem asentra polaczona z alprox.

Witam! Nie należy podawać w tym samym czasie Asentra i benzodiazepiny, do których należy Alprazolam. Problemy nie występują zbyt często, ale jednak się zdarzają, a jak już wystąpią, to mogą być dość groźne. Można w to miejsce na krótko włączyć Atarax. Pozdrawiam W. Łuczkowski.