Czy lek Espumisan można przyjmować codziennie?

Witam. Czy lek "ESPUMISAN" można brać codziennie (1-2 kapsułki), czy może być groźny dla organizmu ? Mam problem z gazami po posiłkach i jako jedyny mi pomaga, ale boję się ewentualnych skutków ubocznych.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Być może zmiana diety byłaby lepsza.