Czy lek Trittico CR ma wpływ na szybko wytrysku?

Witam. Stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe z problemami ze spaniem. Stało sie to około 2 miesiące temu. Dostałem od lekarza lek Trittico CR który wydaje mi sie ze pomaga i stosuje go od miesiąca. I mam pytanie bo zanim zacząłem przyjmować lek nie miałem problemów z szybkim końcem w sferze seksualnej, po leku ten problem jednak występuje i nie umiem zapanować nad wytryskiem w żaden sposób. Czy ten lek może przyspieszać stosunek? Kiedyś brałem nexpram na podobne zaburzenia i wręcz przedziwnie, sex był wydłużony natomiast tym razem moj organizm nie toleruje tego leku. Proszę o odpowiedz

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Panu, by skonsultował Pan swoją wątpliwość z lekarzem prowadzącym Pana.

Z mojej strony zachęcałabym, by podjął Pan psychoterapię, której jedynym "skutkiem ubocznym"
byłby u Pana dobrostan psychiczny, fizyczny i seksualny...

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com