Czy leki na pokrzywkę trzeba przyjmować na stałe?

Witam. Chciałam zapytać czy leki na pokrzywkę trzeba przyjmować na stałe? Mojego synka wysypało w jeden wielki czerwony placek napuchnięty miejscami na klatce piersiowej i na plecach. Przyjęto nas na oddzial dziecięcy w szpitalu. Zrobiono wszystkie badania nawet na pasożyty i owsiki.. Nie znaleziono nic a wszystkie wyniki ma rewelacyjne. Lekarze nie wiedzą od czego mogła wystąpić pokrzywka. Przy wypisie przepisali leki jak i wskazano wizyte w poradni alergologicznej. Jak to jest z tą pokrzywką?

Witam,
leki powinna Pani dawać dziecku do momentu ustąpienia objawów alergii - można stosować 3 dni dłużej po ustąpieniu objawów.
Wizyta w poradni alergicznej ma na celu najpewniej wykonanie testów alergicznych