Czy mam się martwić tymi problemami z pęcherzem?

Dzień dobry,chciałabym prosić o poradę ,ponieważ mam problemy z układem moczowym,kiedyś normalnie odczuwałam chęć pójścia do toalety celem ,,wysikania się",ale także odczuwałam pełen pęcherz kiedy już był,i kiedy byłam w toalecie i oprużniałam cały pęcherz .Natomiast teraz od kilku dni(3 dni) nie odczuwam ani parcia by pójść do toalety bo pęcherz jest pełny,ale także mam wrażenie że nie oprużniam całego pęcherza,ani tak jakbym nie czuje wypełnienia pęcherza .Zaczęło się to po tym jak zażyłam Hydroksyzynę po zaleceniu przez lekarza ponieważ miałam atak duszności, podejrzewam u siebie Nerwicę jeszcze pójdę do lekarz (względem Nerwicy).Byłam dzisiaj u lekarza i on powiedział z tego co zrozumiałam że jak mi nie przejdzie po kolejnym tygodniu mam iść znowu do niego da mi antybiotyk .Czy mam się martwić?

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja urologiczna oraz leczenie zaburzeń lękowych równolegle z farmakoterapią metodą psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś