Czy mam się udać do lekarza po tym uderzeniu w głowę?

Uderzyłam się dziś dość mocno w czubek głowy (spadła huśtawka, na której siedziałam, i uderzyła we mnie drewniana belka). Powstała mała ranka pod włosami, lekkie krwawienie. Nie straciłam przytomności, nie mam żadnych niepokojących objawów poza jednym. Po obu stronach w okolicy skronii pojawiły się małe 'gulki ', które bolą przy dotknięciu. Oba miejsca pulsują i są widoczne żyły. Co dziwne, nie boli mnie czubek głowy A właśnie boki, tam gdzie te gulki. Czy mam się z tym udać do lekarza, czy to minie?

Prawdopodobnie to tylko powierzchowny uraz głowy; Nie było zaburzeń świadomości, mdłości, wymiotów

Mam nadzieję, że będzie dobrze; W razie niepokojących objawów, zgłosić się na konsultację lekarską!

Ważny PACJENT: wywiad, objawy, stan ogólny, tryb życia i pracy, inne dolegliwości, nastrój; wyniki badań ogólnych Ważne badanie ogólne i neurologiczne

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam i zapraszam

dr med Maria Magdalena WYSOCKA-BĄKOWSKA specjalista neurolog, Warszawa.