Czy mama jest już bezpieczna?

Witam. Moja mama około tygodnia temu została wybudzona ze spiaczki i odlaczona od respiratora po 3 tygodniach spiaczki. Wyniki TK wyszły dobre, nie ma uszkodzeń. Lekarze mówią że mama reaguje na ich pytania ruchem ręki i głowy. W śpiączkę została wprowadzona przez covida. Nie ma rehablitacji, ponieważ w szpitalu jest zamknięty jej oddział. Moja mama nadal jest na oiom. Czy jest już bezpieczna? Czy wracanie do ruchomości może trwać tyle czasu?

Witam.Jeszcze za wcześnie wyrokowac,ale dobrze,że jest przytomna.Reszta zależy od tego czy infekcja jest opanowana i czy układ oddechowy jest wydolny i poradzi sobie bez respiratora.Jeszcze to może troche potrwac.