Czy marihuanę można zażywać przez odbyt?

Witam. Mam pytanie dotyczące marihuany. Mieszkam w Holandii i kolega mi powiedział żebym wsadził sobie tak zwaną trawę w odbyt a będę się czuł bardzo dobrze. Przyszedł dzień w którym się zdecydowałem na to i... serio się czuje bardzo dobrze. Czy jest możliwość abym się zjaral mając ją w odbycie?

Marihuana uzależnia jest narkotyk szkodliwy dla organizmu, niszczy wątroba i inne organy wewnętrzne, a przede wszystkim bardzo uzależnia. Ludzie którzy przyjmują ten narkotyk, powoli staja się ubezwłasnowolnieni przez ten specyfik i wtedy czeka nas leczenie tylko w szpitalu psychiatrycznym. Więc proszę przemyśleć spożywanie tego specyfiku doustnie lub odbytniczo. To tylko z pozoru mamy na początku przyjemność, ale później choroba nasz obezwładnia