Czy masturbacja strumieniem prysznicowym szkodzi?

Witam.Czy masturbacja strumieniem prysznicowym szkodzi? czy ma ona wpływ na późniejsze kontakty seksualne z partnerem?. Dokładnie to chodzi o odczuwanie doznań podczas seksu i czy leki antydepresyjne mogą mieć też wpływ?. Dziękuję za odpowiedzi z góry.

Zachowania autoerotyczne tego typu są w życiu dość powszechne, zaś niekorzystne efekty w gabinetach są ujawniane, moim zdaniem, rzadko.
Pytanie o leki antydepresyjne jest zbyt ogólne, proponuję sformułowanie osobnego pytania na ten temat. Warto podać preparat i dlaczego dany lek jest stosowany, także dawkowanie i czas stosowania...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com