Czy mogę brać coś innego zamiast tych leków?

Witam, jestem po 60 i mam zwiększone libido, wszystkie badania są OK, lekarz ginekolog przepisał mi depresanty których nie mogę brać ponieważ podnoszą mi ciśnienie, lekarz psycholog również przepisał depresanty i jest tak samo, jestem już zmęczona, nie daję rady, czy jest coś innego oprócz depresantow?proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam :-)

Witam! Dawniej stosowano sole bromu, ale mogą wystąpić zmiany skórne. Osobiście bym skojarzył któryś z leków SSRI ze słabym neuroleptykiem - powinno być lepiej. Powodzenia W. Łuczkowski.