Czy mogę brać leki na nerwicę lękową po rozległym zawale?

Jestem po rozległym zawale biorę leki Brylik akard Zonacord combi mętlik rano wieczorem Brylik i amlopin 4 lata temu brałam Cital w chwili obecnej wróciła mi nerwica lekowa czy mogę terax brać?

Witam! Należy pamiętać, że leki te mogą wpływać na przewodnictwa i wydłużać odcinek Q-T. Jeżeli będzie to pod kontrolą lekarską to można dobrać odpowiednie dawki. W leczeniu nerwic główną rolę powinna odgrywać psychoterapia, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego działania na pracę serca. Proszę zaufać swojemu lekarzowi. Powodzenia W. Łuczkowski.