Czy mogę chodzić na siłownię po zabiegu założenia zapinki?

Witam, Dwa lata temu przeszedłem zabiega założenia zapinki Amplatza. Wszystko po za biegu jest ok, lekarz nie daje żadnych przeciw wskazań do wysiłku, ale chcę skorzystać z oferty siłowni, i chciałem się upewnić czy nie ma żadnych przeciwwskazań.

Lek. Tomasz Budlewski

Lepsze są ćwiczenia tlenowe tzn. ogólnorozwojowe a niekoniecznie siłowe.

Wiążącą odpowiedź może Pan uzyskać jedynie w gabinecie kardiologicznym po badaniu lekarskim i wykonaniu badania echokardiograficznego.
Z pozdrowieniami