Czy mogę już przyjmować Polocard?

witam ,9 kwietnia miałam zabieg usunięcia migdałków podniebnych a tydzień później miałam dość mocny krwotok który doktor z trudem opanował-jestem miesiąc po zabiegu.Moje pytanie brzmi-czy mogę już przyjmować polocard bo jestem po zatorze płuc(2013r)(zatorowiść z zakrzepicą kończyn dolnych) i przez miesiąc byłam na zastrzykach w brzuch a od 3 dni nie biorę niczego.Boje się wziąć polocart bo obawiam się krwotoku ale tez boje się nie barć za długo by nie dostać zatoru i czy mogę już dźwigać i schylać się?np w ogródku?dziękuję za odpowiedz

Nie schylaj się i nie pracuj w ogródku przez miesiąc. Unikaj słońca. Wróć już do leków przeciwkrzepliwych. Polocard to zwykła aspiryna. Przejdź na nowoczesne leki przeciwkrzepliwe, dobry kardiolog winien je znać.