Czy mogę łączyć Izotek z The Ordinary?

witam, przyjmuję od ponad 6 ms izotek. używam od niedawna peelingu enyzmatycznego z MIYA, ale chciałabym poprawić swoją pielęgnację z użyciem kwasów The Ordinary. Proszę o podpowiedź jakich mogę używać i w jakich ilościach i jeszcze jedno, jaki krem dobrać, używam iwostinu, ale zapycha strasznie, może jakiś z SPF? Dziękuję

W trakcie leczenia izotekiem zabiegi z kwasami są przeciwwskazane.

To ograniczenie dotyczy także sześciu tygodni po zakończeniu kuracji.

Pierwsze zabiegi z kwasami po tym okresie najlepiej rozpocząć od zabiegów z kwasem ferulowym.

The Ordinary w ofercie posiada fajne kremy nawilżająco-łagodzące.

Proszę o nich pomyśleć.