Czy mogę mieć łysienie androgenowe mając 24 lata?

Dzień dobry Rok temu rozjaśniałam włosy z ciemnego brązu na blond, miałam popaloną skórę głowy, bąble, co zeszło po około tygodniu ale od tamtej pory zaobserwowałam znaczne przerzedzanie się moich włosów. W międzyczasie byłam na dość restrykcyjnej diecie, która osłabiła mój organizm, aktualnie wyniki z krwi są w porządku, ponieważ wróciłam do odpowiedniego żywienia, przyjmuję kompleks witamin z m.in biotyną, drożdżami, cynkiem i witaminą A i włosów mniej zostaje na szczotce, jednak kilka dni temu zaobserwowałam z tyłu głowy łysy fragment, który nie przypomina kształtem placka, a wygląda jak przedłużenie przedziałka, którego wcześniej nie było. Czy to może sygnalizować łysienie androgenowe?

W łysieniu androgenowym występują pewne typowe wzorce łysienia, w tym poszerzenie przedziałka. Opis może wskazywać na tego typu schorzenie, jednak nie jest to przesądzone. Wskazana jest konsultacja dermatologiczna.