Czy mogę mieć raka płuc mając 24 lata?

Witam mam kaszel suchy od prawie dwóch miesięcy nabrać pełnego powietrza byłem u lekarza dostałem macromax 500 6 tabletek kaszel mam nie mogę odksztuścić wydzieliny mam 24 lata pale papierosy lekarz dał antybiotyk i tyle proszę mi powiedzieć co mi moze dolegac mam niedoczynnosć tarczycy utajnioną nos mam zatkany już 2 lata czy to może być rak płuc w tym wieku?

Proszę ,,odtajnić" tarczycę, zaprzestać palenia papierosów i zgłosić się do lekarza laryngologa z powodu przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa. Wszystkie te objawy nie są charakterystyczne dla raka oskrzeli, tak więc ma pan małe prawdopodobieństwo nowotworu. Jeśli jednak nie rzuci pan palenia to prawdopodobieństwo będzie systematycznie wzrastać. Obecnie raczej podejrzewałbym przewlekły stan zapalny górnych dróg oddechowych.