Czy mogę mieć zmienione te leki na serce?

W 2015 roku miałem zdiagnozowana arytmię na holterze ponad 5000 pobudzen przedwczesnych pobudzen, lekarz kazał zastosować beto zk50 zaburzenia spadły do kilkunastu , kilkudziesięciu na dobre ale mimo to pojawiały się z przewaga godzin nocnych , przy stosowaniu betozk50 miałem tętno 69 i ciśnienie 120 na 80 lekarz zmienił mi teraz leki na polfenon 150 jedna tabletka rano i 1 wiczorem i concor 2,5 1 tabletka rano i pol wieczorem od zmiany leków tętno spadło mi do 52 średnio na dobę, czuje się słabo czy mogę zmienić dawkowanie albo wrócić do beto ?

Zwolnienie tętna może byc spowodowane Concorem,bo ma on silniejsze działanie chronotropowe niż Beto.Co do zmiany leków trudno się wypowiadać,bo nie wiemy konkretnie jaka to arytmia.

Jeśli nadkomorowa lub komorowa z toru odpływu prawej komory(co podejrzewam)to poprzestałbym na Beto,a jeśli arytmii jest dużo,ponad 10-20 tys,/dobę rozważył bym ablację.