Co robić, jeśli nadal odczuwam kołatanie serca?

Witam. Mam 42 lata. Od 3 miesięcy męczę się z arytmią. Pierwszy Holter wykazał 1037 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych. Stosowalam wtedy rytmonorm 150. Dr kazał lęk odstawić. Kolejny holter bez leków pokazał 2600 pobudzen. Dr zalecił bisocard 5mg. Czułam się po nim źle, ale stosowałam. Holter na Białogardzie pokazał 11452 pobudzenia/W ciągu 18godz. Dr kieruje na konsultacje do ablacji. Udaję się do innego dr na konsultacje. Inny dr zaleca odstawić wszystkie leki i poprzestać na potasie i magnezie. Morfologia w normie. Potas podczas suplementacji 3.98 wcześniej 3.30. Magnez 0.75. Cholesterol ok. TSH3 0.98. Ciśnienie raczej niskie ok 100/60. Pozostałe elektrolity w normie. Żelazo 7. Hemogl 13.5 hematokr 40.9 płytki krwi 223 edytor 4.74 leki 5.8. Odstawiłam leki. Brak omdlen, od początku, ale czuje kołatanie cały czas i strach, że coś się stanie. Co robić? Kogo słuchać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza kardiologa elektrofizjologa i kierowac się jego zaleceniami