Czy mogę poddać się zabiegowi powiększania ust?

Witam. Piszę z zapytaniem odnośnie przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust. A mianowicie Mam 24 lata. Biorę leki na rozrzedzenie krwi (xarelto 20 mg) jestem po przebytej zakrzwpicy kończyny dolnej. I zatorowosci płucnej. Leki będę brać do końca życia ponieważ mam niedobór białka c bądź s niestety nie pamiętam. Bez mutacji. I stąd moje pytanie czy mogę poddać się zabiegowi powiększania ust? Jeśli nie przy lekach xarelto to może po przejściu na zastrzyki? Czy jest jakaś możliwość aby taki zabieg został mi wykonany? Wiadomo że całkowite odstawienie leków rozrzedzqjacych krew nie wchodzi w grę ponieważ jest ogromne ryzyko wystąpienia ponownej zatorowosci płucnej. Ale czy jest jakieś rozwiązanie w takiej sytuacji? A jeśli zażywanie takich leków całkowicie mnie dyskwalifikuje to czy jest jakaś alternatywa dla osób takich jak ja?

W Pani przypadku zabieg jest obarczony większym ryzykiem krwawienia w trakcie zabiegu oraz większą niż populacyjna możliwością powstawania krwiaków, ale doświadczony lekarz jest w stanie przeprowadzić taki zabieg, szczególnie będzie preferowana tutaj kaniula. Na pewno nie można podać na sesji więcej niż 1 ml preparatu - też pytanie, jakie ma Pani woje usta i jakie efekty chce Pani uzyskać.