Czy mogę połączyć Duomox z Levaloxem?

Proszę o informację,czy jeżeli zaczęłam stosować Duomox1,0x2 Emanera 40(7dni-wyrwanie "8"),a mam przepisaną terapię przez gastrologa na HP to mogę po upływie tych 7 czy nawet 9 dni zacząć stosować drugi antybiotyk Levalox.Czy terapia w tej chwili ma sens,jeżeli od początku nie stosowałam 2 atybiotyków jednocześnie,lecz drugi wprowadziłabym w połowie terapii?

Przyjmowanie w inny sposób może spowodować nieskuteczność terapii lub nawet wytworzenie oporności bakterii.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska