Czy mogę to uznać za okres, na który czekam z niecierpliwością?

witam, mam PCO i staram sie o dziecko z pomocą med. ponieważ tabletki nie przynosiły sukcesu 01.08 miałam laparoskopie diagnost. z nakłuciem jajników, plamiłam po niej dosc długo ale bardzo słabo.do tej pory nie mam okresu, podobno po zabiegu może to trwać krócej albo dłużej niz normalnie. Od 3 dni pojawiło się krwawienie, ale równiez bardzo skąpe, praktycznie krwawie tylko wieczorem i nad ranem, w dzień nie.Czy mogę to uznać za okres na który czekam z niecierpliwością,aby przyjac kolejne leki?

Lek. Tomasz Budlewski

tak naprawdę konieczna jest wizyta u ginekologa i ocena. czy można zastosować określone leki już czy tez jeszcze nie.