Czy mogę wspomóc leczenie depresji naturalnie?

Kłaniam się, od pół roku leczę zaburzenia depresyjne oraz lękowe duloksetyną (30->60->90mg). Czy mogę wspomagać leczenie preparatami ziołowymi z opornika łatkowatego?

Witam! Strategię leczenia ustala zespół terapeutyczny: psychiatra, psycholog. Raczej mało prawdopodobnym jest, żeby byli zadowoleni z "domorosłych modyfikacji". Jak komuś powierzamy swoje życie i zdrowie, to nie "usprawniajmy" jego metod. Powodzenia W. Łuczkowski.